Т.: +380 (67) 650 81 05, Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Ехопарк

Зверніться до професіоналів

Графік роботи:

Пн-Пт:10:00-19:00

Сб-Нд:10:00-18:00

Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Дивитись на карті
Назад 28 жовтня

Echo park — призер європейської премії The European Property Awards

27 жовтня у Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців престижної європейської премії у сфері нерухомості та девелопменту The European Property Awards. Цього року на червоній доріжці готелю Marriott були присутні представники українського будівельного холдингу BD Holding c проектом Echo park.

Проект отримав визнання і статус «Highly Commended» одразу у двох номінаціях - Residential Development та High-rise Development. Оцінка проводилася за критеріями концептуальності, дизайну, взаємодії з навколишнім середовищем, особливостями локації, безпеки, екологічності, архітектурними екстер'єрними та інтер'єрними рішеннями, благоустроєм території, ергономічності, плануваннями приміщень, інноваційностю, енергоефективностю, маркетинговим рішенням і web-реалізації. За сукупним рейтингом усіх показників Echo park увійшов до трійки призерів і отримав найвищу нагороду. Премія The European Property Awards з 1995 року щорічно відзначає найкращі світові досягнення у сфері нерухомості, девелопменту, архітектури, дизайну інтер'єру та маркетингу, як у житловому, так і в комерційному секторах.

Проекти оцінюються за комплексом показників, таких як якість послуг, надійність, стабільність, високі стандарти ведення бізнесу, ергономіка, оригінальність, креативність і т.д. У кожній з номінацій змагаються десятки проектів з усього світу, презентуючи передовий досвід в індустрії нерухомості. Кожен з проектів оцінюється професійної колегією, що складається з більш ніж 70 експертів з різних країн.

Визнання проектів вітчизняних забудовників на міжнародній арені говорить про вихід українського ринку нерухомості на якісно новий рівень. Фахівці компанії BD Holding вже 6-ий рік успішно впроваджують швейцарський досвід, зводячи сучасні житлові комплекси, а також об'єкти інженерної та соціальної інфраструктури на території Київської області.

У компанії впевнені, що в основі успіху лежать ключові європейські цінності - бездоганна якість і рівень сервісу, надійність та інноваційність, і найголовніше - клієнтоорієнтований підхід, що максимально враховує вимоги сучасної людини до комфортного, безпечного і екологічному житла.

Echo park ЖК Echo park 2 панорама