Т.: +380 (67) 650 81 05, Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Ехопарк

Зверніться до професіоналів

Графік роботи:

Пн-Пт:10:00-19:00

Сб-Нд:10:00-18:00

Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Дивитись на карті
Назад 23 грудня

Шановні інвестори ЖК Echo park

Шановні інвестори ЖК Echo park!

Повідомляємо Вам що за результатами перевірки на об’єктах будівництва за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вулиця Велика Кільцева 9, ДАБІ Київської області було складено Акт перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і норм від 23.12.2016 року Державною архітектурно-будівельною інспекцією київської області(надалі – ДАБІ ).

На підставі Акту перевірки було винесено приписи ДАБІ, якими було зобов’язано Замовника будівництва зупинити виконання будівельних робіт та усунути порушення законодавства у сфері містобудування. Підставою для того рішення стало вільне трактування норм ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва" та безпідставне об’єднання різних об’єктів будівництва в один об’єкт, хоча кожен корпус є окремим будинком зі своїм інженерним обладнанням.

Такий результат перевірки був зумовлений спланованою діяльністю груп "місцевих активістів", що чинили тиск на ДАБІ. Ці групи вже майже рік намагаються отримати вплив на бізнес та органи місцевого самоврядування в селі Петропавлівська Борщагівка, про що неодноразово повідомляли ЗМІ. Як надійний Забудовник хочу повідомити та запевнити, що з мого боку будуть застосовані усі засоби захисту інтересів інвесторів та порушених прав забудовника Законом передбаченому порядку.

Ми приймемо всі необхідні зауваження від ДАБІ України та забезпечимо відновлення будівництва в найкоротший термін.

23.12.16 Алейніков С.А.

Echo park ЖК Echo park 2 панорама