Т.: +380 (67) 650 81 05, Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ

ГРАФІК РОБОТИ:

Працюємо
в телефоному режимі

Оренда комерційної нерухомості, деталі на сайті: bdrental.com.ua

купівля та розстрочка

Зображення - купівля та розстрочка
Зображення - Умови купівлі* 01

Умови купівлі*

Коли рішення про купівлю квартири в житловому комплексі Echo park прийнято, Вам необхідно відвідати офіс відділу продажу, де кваліфікований персонал допоможе підібрати оптимальний варіант і оформити угоду.

При купівлі квартира бронюється за фіксованою ціною в гривні терміном на 3 дні. Потім укладається договір купівлі-продажу майнових прав. У разі, якщо договір підписується пізніше, ціна переглядається з урахуванням курсу долара США на момент підписання цього договору.

У день операції проводиться аукціон на біржі, і клієнт, крім договору купівлі-продажу майнових прав, отримує біржове свідоцтво, яке є гарантією того, що конкретну квартиру купив саме він. Також покупець може пересвідчитися, що майнові права закріплені за ним, переглянувши інформацію у відкритому реєстрі біржі.

01
Зображення - Умови розстрочки* 02

Умови розстрочки*

У Вас є можливість придбати квартиру в ЖК Echo park в розстрочку від забудовника на вигідних умовах. На 70% житлового фонду діє безвідсоткова розстрочка до моменту введення будинку в експлуатацію. В розстрочку пропонуються різні типи квартир різної площі та цінової категорії*.

Також ми пропонуємо гнучкий графік платежів і можливість оплатити всю вартість достроково. При цьому Ви не несете додаткові витрати з оформлення застави, сплати комісійних, як при оформленні іпотечного кредиту в банках.

Купити квартиру в розстрочку від забудовника – оптимальне вирішення житлового питання на сьогодні. Надійність і пунктуальність забудовника підтверджені бездоганною репутацією, швейцарським іменем і успішним досвідом реалізації низки будівельних проектів.

* - подробиці уточнюйте у менеджерів відділу продажу.

02
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Т.: +380 (67) 650 81 05,

E-mail: info@echopark.com.ua,

Петропавлівська Борщагівка,
вул. Велика Кільцева, 9

Графік роботи: Працюємо

у телефонному режимі

call