Т.: +380 (67) 650 81 05, Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Ехопарк

Зверніться до професіоналів

Графік роботи:

Пн-Пт:10:00-19:00

Сб-Нд:10:00-18:00

Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Дивитись на карті

Echology

Echology – це інноваційна концепція містобудування. Вона ґрунтується на найвищих вимогax сучасної людини до комфортного, безпечного і екологічного житла. Іншими словами, це відображення вашої мрії про ідеальний будинок, що базується на новітніх досягненнях світової архітектури і урбаністики. В її основі лежить чотири принципи, детально описані нижче.

E Зображення - Exterior Exterior

Фасад і супутня комплексу інфраструктура виконані з урахуванням передових трендів і потреб людей. Усе, від будинків і парковок до дитячих майданчиків і ландшафтного дизайну, естетично і функціонально поєднується між собою. Формується цілісний комплекс, в якому зручно жити і який органічно взаємодіє з навколишнім середовищем.

Дізнатися про комплекс
Зображення - Exterior

c Зображення - Comfort Comfort

Максимальна зручність проживання досягається за допомогою ергономіки організації простору, зручних лоббі, різноманітності планувань квартир, налагодженої інфраструктури навколо комплексу і сучасних систем безпеки. Кожна деталь – від системи освітлення до консьєрж-сервісу – підпорядкована вашому затишку.

Дізнатися про інфраструктуру
Зображення - Comfort

h Зображення - Health Health

Завдяки розташуванню комплексу за межею метушливого міста, проект максимально активізує рекреаційні можливості приміської зони. Багата флора, що насичує повітря фітонцидами, чисте озеро поруч із сосновим лісом і спів птахів сприятливо впливають на ваші самопочуття і настрій. Усі ці фактори перетворюють будинок у місце, де можна відпочити і відновити сили.

Дізнатися про розташування
Зображення - Health

o Зображення - Optimality Optimality

Комплексний підхід до облаштування житла і баланс усіх чинників здатні задовольнити запити мешканців із найвищими стандартами. Прямий доступ до столичної інфраструктури та екологія передмістя, зручна транспортна розв'язка і зони відпочинку, квартири бізнес-класу, але за демократичною ціною, не залишають сумнівів – цей будинок створений для вас.

Дізнатися про покупку
Зображення - Optimality

Купити квартиру в інших комплексах:

Обрати квартиру
Echo park ЖК Echo park 2 панорама