Т.: +380 (67) 650 81 05, Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Ехопарк

Зверніться до професіоналів

Графік роботи:

Пн-Пт:10:00-19:00

Сб-Нд:10:00-18:00

Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 9

Дивитись на карті
Зображення - Спокійне місце Зображення - Здорова екосистема Зображення - Прогулянки з дітьми і собаками Зображення - Активний відпочинок

Плюси життя за містом

Зображення - Спокійне місце

Спокійне місце

Людям, які працюють у містах, особливо важливо більше часу проводити за містом. Вуличний та інформаційний шум, вихлопні гази, нескінченний потік людей і архітектурна дисгармонія – усе це втомлює і тисне. Будинок за містом – ідеальне місце, щоб відпочити і відновити сили для наступного дня.

Плюси життя за містом

Зображення - Здорова екосистема

Здорова екосистема

Свіже повітря, чисте озеро, мальовничий парк та сосновий ліс, тишу якого порушує тільки спів птахів, сприяють здоров'ю, відмінному настрою та самопочуттю.

Плюси життя за містом

Зображення - Прогулянки з дітьми і собаками

Прогулянки з дітьми і собаками

Для сімей із маленькими дітьми і власників собак вирішена проблема прогулянок на природі. Адже всього за два кроки від будинку розташований парк та ліс, в якому можна влаштувати сімейний пікнік, і де з радістю побігає ваш улюбленець. А поряд –озеро, де разом із дітьми можна погодувати качок або влаштувати активні ігри на березі.

Плюси життя за містом

Зображення - Активний відпочинок

Активний відпочинок

За містом можна знайти багато безкоштовних розваг, які не доступні жителям міста. Взимку можна кататися на санках або відпрацьовувати піруети на ковзанах на замерзлому озері. Навесні приємно влаштовувати пікніки або рибалити. Влітку – засмагати на березі озера, а восени – збирати гриби у лісі.

Зображення - ​Близькість до центру Зображення - Зручні квартири Зображення - Продуманість до дрібниць Зображення - ​Безпека і спокій

Плюси життя в Echo park

Зображення - ​Близькість до центру

​Близькість до центру

Комплекс розташований недалеко від траси зі зручною розв'язкою і в 5 хвилинах від метро, тому дістатися до центру легко та швидко. Дорога займає лише 20 хвилин на машині, 40 хвилин громадським транспортом і 60 хвилин на велосипеді. Поруч добре розвинена інфраструктура, і все необхідне знаходиться під рукою, завдяки чому ви уникнете зайвих поїздок у місто.

Плюси життя в Echo park

Зображення - Зручні квартири

Зручні квартири

У комплексі багатий вибір зручних і функціональних планувань квартир. Але при бажанні ви можете змінювати планування на свій розсуд. За рахунок великих вікон усередині завжди багато світла й повітря, і ваш погляд буде радувати мальовничий вид на ліс і озеро.

Плюси життя в Echo park

Зображення - Продуманість до дрібниць

Продуманість до дрібниць

Для мам із дітьми передбачені великі колясочні зони у кожному під'їзді, для водіїв - зручний підземний паркінг, в кожному будинку зручне скляне лоббі з кімнатою для мам і дітей, місцем для зустрічей, та зоною для парковки велосипедів, а спортсменів чекають бігові доріжки та тренувальні майданчики в парку комплексу.

Плюси життя в Echo park

Зображення - ​Безпека і спокій

​Безпека і спокій

Комплекс буде огороджений і забезпечений цілодобовим відеоспостереженням. Сторонні люди не зможуть потрапити на територію комплексу, а діти без супроводу дорослих не зможуть його покинути, тому батьки можуть бути спокійні. Окрім того, для зручності мешканців передбачений цілодобовий консьєрж-сервіс.

Ехо парк Ехо парк Ехо парк Ехо парк
эхопарк
Переваги

Купити квартиру в інших комплексах:

Обрати квартиру
Echo park ЖК Echo park 2 панорама